NATION FRESH FOODS przekazuje środki ochrony osobistej szpitalowi Trillium Health Partners

Published on April 21, 2020

NATION FRESH FOODS przekazuje środki ochrony osobistej (PPE)

szpitalowi Trillium Health Partners (THP) – Mississauga Hospital

 

NATION FRESH FOODS, sieć sklepów spożywczych z siedzibą główną w Mississaudze, przekazała szpitalowi Trillium Health Partners - Mississauga Hospital środki ochrony osobistej dla personelu medycznego sprawującego opiekę nad pacjentami podczas pandemii

We wtorek, 14 kwietnia 2020 r., David Wei, dyrektor zarządzający oraz Lilian Kwok, dyrektor ds. rozwoju firmy Nations Fresh Foods, w towarzystwie senatora Victora Oha, MPP Natalii Kusendovej (okręg Mississauga Centre) i Stephena Chu, skarbnika Mississauga Chinese Business Association, przekazali w darze 76 fartuchów ochronnych, 5000 masek i 20 000 par rękawiczek na potrzeby szpitala THP – Mississauga Hospital.

W imieniu szpitala darowiznę przyjął Bryan Lowes, kierownik ds. logistyki szpitala. Dyrektor firmy Nation Fresh Food David Wei stwierdził: ”Nasza firma rozumie, że zapotrzebowanie na sprzęt ochronny dla pracowników medycznych pierwszej linii jest ogromne w związku z rozprzestrzenianiem się Covid-19 i zdajemy sobie sprawę, że mamy do odegrania ważną rolę w tym trudnym czasie”. Za środki ochrony osobistej dla szpitala podziękował senator Victor Oh: “W imieniu Senatu w Ottawie chcę podziękować za wspaniałą pracę wykonywaną przez wszystkich, którzy cały czas pracują z oddaniem w tym wyjątkowym czasie!”

 MPP Natalia Kusendova z okręgu Mississauga Centre podziękowała firmie Nations za hojny dar i pochwaliła wysiłki wielu grup współpracujących w walce z COVID-19.

MPP Kusendova kontynuuje swoje obowiązki posłanki, ale jednocześnie powróciła do swojej poprzedniej pracy dyplomowanej pielęgniarki w oddziale ratunkowym szpitala Etobicoke General. Posłanka Kusendova wyjaśniiła jak bardzo potrzebne są środki ochrony indywidualnej w pracy pracownika pierwszej linii. Pochwaliła efektywną współpracę wielu grup, które razem pomagają chronić ratowników i pracowników służby zdrowia.

„Jako dyplomowana pielęgniarka, ze wzruszeniem doświadczam codziennego wsparcia ze strony naszych przyjaciół, sąsiadów i całej społeczności. Moi koledzy na pierwszej linii inspirują mnie swoją odwagą, oddaniem i współczuciem, jakie okazują każdego dnia tej walki z COVID-19. Jestem szczęśliwa, że mogę w niej mieć swój mały udział”, powiedziała MPP Kusendova.

 

Firma NATION FRESH FOODS pragnie podziękować wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pracownikom medycznym pierwszej linii, którzy spędzają długie godziny w szpitalach i ośrodkach medycznych, lecząc pacjentów z COVID-19, i chce zachęcić wszystkich do zaangażowania w tym niepewnym czasie!

NATION FRESH FOODS to sieć sklepów spożywczych z główną siedzibą w Mississaudze i czterema sklepami w miastach Vaughan, Hamilton, Mississauga i Toronto w Ontario.

 Pudełka z środkami ochrony osobistej

Senator Oh i posłanka Kusendova

Posłanka Kusendova i Senator Oh przy aucie z środkami ochrony osobistej